Informator uniwersytecki

Blask
Wirtualne Perspektywy
18 września 2020 o godz. 10:00 ruszył Salon Maturzystów Perspektywy 2020 online. W tym roku po raz pierwszy, ze względów bezpieczeństwa, targi edukacyjne odbyły się wyłącznie w przestrzeni wirtualnej. Wydarzenie, w czasie którego „matura spotyka się ze studiami”, przyciągnęło rzesze zainteresowanych.
Pierwsze dwa dni Salonu – ponad 9 tysięcy uczestników!
W tym roku w programie Salonu Maturzystów znalazły się wykłady ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej (OKE) w Krakowie nt. matury 2021, rady specjalistów dotyczące przygotowań do matury i wyboru studiów. Zorganizowano wirtualne stoiska uczelni i umożliwiono czatowanie z przedstawicielami działów rekrutacji szkół wyższych. Nie zabrakło spotkań z psychologami i doradcami zawodowymi, specjalnego bloku dla rodziców i nauczycieli. Istotne dla uczestników były również wykłady omawiające zasady i procedury związane z egzaminami maturalnymi z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych.
Foto
Uniwersytet Medyczny w Lublinie – spotkajmy się w Salonie
Odwiedzających wirtualne stoisko Uniwersytetu Medycznego w Lublinie powitał prof. dr hab. Kamil Torres, Prorektor ds. Kształcenia i Dydaktyki.
Zainteresowani podjęciem studiów na kierunkach medycznych mogli zapoznać się z warunkami rekrutacji na rok 2021/2022 i pobrać materiały informacyjne. O studiowaniu na naszej Uczelni, działaniach w organizacjach studenckich i życiu w Lublinie – w krótkich filmikach opowiadali studenci i absolwenci.
Rekrutacja trwa!

Źródło: Sławomir Sioma, Biuro Rekrutacji
Fotografia: Wirtualne Stoisko UM w Lublinie

kontakt