Informator uniwersytecki

Blask
3 słowa o sobie - Kasia Ożga
Imię i nazwisko: Katarzyna Ożga

Jednostka i funkcja: Kierownik Dziekanatu Wydziału Lekarskiego, ul. Chodźki 19

Czym się zajmuję?
Do moich zadań należy przede wszystkim kierowanie całokształtem pracy dziekanatu, gdzie największym wyzwaniem jest efektywne koordynowanie pracy administracji oraz kadry dydaktycznej na rzecz doskonalenia jakości kształcenia.
Ze względu na specyfikę pracy dziekanatu wymaga to szczególnego zaangażowania w trudnych momentach, kiedy następuje kulminacja pracy przypadająca zawsze na przełomie semestru, a zwłaszcza roku.
Jednym z moich priorytetów jest stałe podnoszenie standardu obsługi studentów. Uważam, że sposób, w jaki student zostanie obsłużony w dziekanacie, będzie miał istotny wpływ na postrzeganie przez niego uczelni.
To wszystko stanowi nie lada wyzwanie z punktu widzenia organizacji pracy i zarządzania ludźmi. Obowiązków jest wiele, są różnorodne, w niektórych przypadkach złożone i wymagające kreatywnego podejścia.
Foto
Za co lubię swoją pracę?
Lubię swoją pracę za możliwość nawiązywania szerokich kontaktów z ciekawymi ludźmi, których cenię, w otoczeniu ważnych dla mnie autorytetów.

W wolnym czasie…
Swój wolny czas spędzam na rodzinnych wycieczkach rowerowych lub spacerach z psem, a w zimie jeżdżę na nartach. Gdy mam chwilę tylko dla siebie oddaję się pasji czytelniczej. Przepadam za literaturą z zakresu psychologii, nawet filozofii, opisującą mechanizmy ludzkich zachowań. Od niedawna odkrywam książki japońskiego pisarza Haruki Murakami. Ostatnio przeczytana przeze mnie książka tego autora to „Norwegian Wood”.
kontakt