Informator uniwersytecki

Blask
Zapowiedź VII Konferencji Lublin International Medical Congress
Już po raz siódmy Studenckie Towarzystwo Naukowe Uniwersytetu Medycznego w Lublinie ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych do uczestniczenia w interdyscyplinarnej studenckiej konferencji Lublin International Medical Congress for Students and Young Doctors, która odbędzie się w dniach 26-28 listopada 2020 r.

Celem konferencji jest nie tylko przedstawienie wyników badań naukowych studentów kierunków medycznych, ale również wymiana doświadczeń i spostrzeżeń dotyczących działalności naukowej pomiędzy uczestnikami.

Prezentacja doniesień odbędzie się w ramach 21 sesji tematycznych prowadzonych w tym roku poprzez platformę Zoom. Ostatnią sesją będzie sesja Grand Prix, na której zostaną przedstawione najlepsze doniesienia z poszczególnych bloków tematycznych.
Foto
Obecnie zakończony został etap zbierania zgłoszeń od uczestników aktywnych. Otrzymaliśmy 566 zgłoszeń od studentów z krajowych oraz zagranicznych ośrodków akademickich. W dalszym ciągu jest jednak możliwość uczestniczenia w konferencji jako uczestnik bierny i wysłuchania organizowanych przez nas sesji, warsztatów i wykładów.

Wszelkie informacje na temat konferencji, form uczestnictwa oraz dokładnego harmonogramu sesji dostępne są na oficjalnej stronie wydarzenia, Facebooku oraz Instagramie.

autor: Danuta Krasowska,
Przewodnicząca Zarządu Studenckiego Towarzystwa Naukowego
Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

kontakt