Informator uniwersytecki

Blask
Nowe kierunki studiów podyplomowych
Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie prowadzi rekrutację na trzy kierunki studiów podyplomowych.

Studia skierowane są do:
  • kadry zarządzającej,
  • lekarzy,
  • pracowników: instytucji medycznych, administracji publicznej, jednostek samorządu terytorialnego,
  • właścicieli przedsiębiorstw działających w obszarze ochrony zdrowia,
  • pracowników firm farmaceutycznych,
  • osób posiadających doświadczenie praktyczne w codziennym funkcjonowaniu podmiotów leczniczych,
  • personel medyczny zajmujący stanowiska kierownicze, jak również chcący zajmować je w przyszłości,
  • osoby, które nie posiadają wykształcenia medycznego, ale są odpowiedzialne za organizację i zarządzanie w podmiotach leczniczych.


MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION W OCHRONIE ZDROWIA

Autorski program stworzony przez jedną z najlepszych uczelni medycznych w Polsce z udziałem pracowników naukowych oraz doświadczonych praktyków i ekspertów rynku ochrony zdrowia gwarantuje najwyższą jakość kształcenia. Celem studiów jest przekazanie wiedzy teoretycznej, a przede wszystkim praktycznej z zakresu zarządzania i organizacji sytemu ochrony zdrowia, z uwzględnieniem aspektów finansowych, prawnych oraz ekonomicznych. Niewątpliwym walorem studiów podyplomowych "MBA w ochronie zdrowia" jest renomowane grono wykładowców i ich wszechstronna wiedza oparta na wieloletniej praktyce i doświadczeniu zdobytym w trakcie pracy na rynku ochrony zdrowia. Centrum Kształcenia Podyplomowego, prowadzi rekrutację na studia "MBA w ochronie zdrowia" po raz trzeci.
czas nauki: 2 semestry
rekrutacja: trwa
początek zajęć: luty 2021
więcej: MBA

HEALTH TECHNOLOGY ASSESMENT,PRICING AND MARKET ACCESS

Pierwsze specjalistyczne studia podyplomowe w Polsce, które mają na celu przygotowanie absolwenta do koordynowania procesami refundacji, negocjacji i ustalania cen, a także opracowywania strategii market access z perspektywy podmiotu odpowiedzialnego za produkty lecznicze oraz wyroby medyczne. Wykłady i warsztaty prowadzą eksperci i doświadczeni praktycy.
czas nauki: 2 semestry
rekrutacja: trwa
początek zajęć: luty 2021
więcej: HTA


BADANIA KLINICZNE: ZARZĄDZANIE, MONITORING I EKSPERTYZA MEDYCZNA Program studiów został opracowany z myślą o osobach pragnących zdobyć lub poszerzyć wiedzę na temat prowadzenia oraz analizy badań klinicznych. Studia prowadzone przez uznanych wykładowców akademickich oraz doświadczoną kadrę firm farmaceutycznych i firm CRO (Contract Research Organization).
czas nauki: 2 semestry
rekrutacja: trwa
początek zajęć: luty 2021
więcej: BADANIE KLINICZNE


Więcej informacji o studiach podyplomowych: http://www.mba.umlub.pl/
Foto

źródło: Ewa Pawlikowska,
Centrum Kształcenia Podyplomowego
redakcja: Kasia Flor,
Sekcja Orgnizacyjno-Informacyjna

kontakt