Informator uniwersytecki

Blask
3 słowa o sobie - Sylwia Mazurkiewicz
imię i nazwisko: Sylwia Mazurkiewicz

jednostka i funkcja: Kierownik Dziekanatu Wydziału Nauk o Zdrowiu

Czym zajmuję się w swojej jednostce:

Moim głównym zadaniem jest organizacja pracy dziekanatu, która satysfakcjonuje i spełnia oczekiwania studentów, a dla nauczycieli akademickich stanowi wsparcie w szeroko rozumianym procesie kształcenia.
Sylwia Mazurkiewicz
Mnogość zewnętrznych i wewnętrznych regulacji prawnych nakłada na dziekanat obowiązek efektywnego procedowania spraw w środowisku stale zmieniających się zasad.

Wieloletnie doświadczenie, życzliwość i otwartość na drugiego człowieka pozwala mi na podejmowanie decyzji, które z jednej strony przekładają się na realizację procesów w ramach obowiązujących przepisów prawnych, a z drugiej zawsze uwzględniają indywidualny aspekt ludzki.

Na co dzień stawiam na uczciwość, rzetelność i uśmiech. Uważam, że pozytywna atmosfera w pracy działa motywująco i znacznie przyspiesza realizację zadań.

Za co lubię swoją pracę:

Lubię swoją pracę za możliwość zmiany i kreowania otaczającej mnie rzeczywistości. Towarzyszą mi w tym procesie wspaniali ludzie, którzy zawsze byli i są moją największą inspiracją.

W wolnym czasie…

W wolnym czasie – podróże. Te bliskie i te dalekie. Foodie. Kociara. Fanka thrillerów medycznych, w szczególności pióra Simona Becketta. Miłośniczka gier komputerowych z serii King’s Bounty.
znajdziecie mnie:
ul. Staszica 4/6,
81 448-67-02
sylwia.mazurkiewicz@umlub.pl
© 2021 Centrum Symulacji Medycznej UM w Lublinie