Informator uniwersytecki

Blask
Nowe kierunki studiów podyplomowych
Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie prowadzi rekrutację na trzy kierunki studiów podyplomowych.
CKP
Studia skierowane są do:
 • kadry zarządzającej,
 • lekarzy,
 • pracowników: instytucji medycznych, administracji publicznej, jednostek samorządu terytorialnego,
 • właścicieli przedsiębiorstw działających w obszarze ochrony zdrowia,
 • pracowników firm farmaceutycznych,
 • osób posiadających doświadczenie praktyczne w codziennym funkcjonowaniu podmiotów leczniczych,
 • personel medyczny zajmujący stanowiska kierownicze, jak również chcący zajmować je w przyszłości
 • osoby, które nie posiadają wykształcenia medycznego, ale są odpowiedzialne za organizację i zarządzanie w podmiotach leczniczych.
 • CKP
  MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION W OCHRONIE ZDROWIA Autorski program stworzony przez jedną z najlepszych uczelni medycznych w Polsce z udziałem pracowników naukowych oraz doświadczonych praktyków i ekspertów rynku ochrony zdrowia gwarantuje najwyższą jakość kształcenia. Celem studiów jest przekazanie wiedzy teoretycznej, a przede wszystkim praktycznej z zakresu zarządzania i organizacji sytemu ochrony zdrowia, z uwzględnieniem aspektów finansowych, prawnych oraz ekonomicznych. Niewątpliwym walorem studiów podyplomowych "MBA w ochronie zdrowia" jest renomowane grono wykładowców i ich wszechstronna wiedza oparta na wieloletniej praktyce i doświadczeniu zdobytym w trakcie pracy na rynku ochrony zdrowia. Centrum Kształcenia Podyplomowego, prowadzi rekrutację na studia "MBA w ochronie zdrowia" po raz trzeci.

  czas nauki: 2 semestry
  rekrutacja: trwa
  początek zajęć: luty 2021
  więcej: MBA

  HEALTH TECHNOLOGY ASSESMENT,PRICING AND MARKET ACCESS Pierwsze specjalistyczne studia podyplomowe w Polsce, które mają na celu przygotowanie absolwenta do koordynowania procesami refundacji, negocjacji i ustalania cen, a także opracowywania strategii market access z perspektywy podmiotu odpowiedzialnego za produkty lecznicze oraz wyroby medyczne. Wykłady i warsztaty prowadzą eksperci i doświadczeni praktycy.

  czas nauki: 2 semestry
  rekrutacja: trwa
  początek zajęć: luty 2021
  więcej: HTA

  BADANIA KLINICZNE: ZARZĄDZANIE, MONITORING I EKSPERTYZA MEDYCZNA Program studiów został opracowany z myślą o osobach pragnących zdobyć lub poszerzyć wiedzę na temat prowadzenia oraz analizy badań klinicznych. Studia prowadzone przez uznanych wykładowców akademickich oraz doświadczoną kadrę firm farmaceutycznych i firm CRO (Contract Research Organization).

  czas nauki: 2 semestry
  rekrutacja: trwa
  początek zajęć: luty 2021
  więcej: BADANIE KLINICZNE  Więcej informacji o studiach podyplomowych: http://www.mba.umlub.pl

  źródło: Ewa Pawlikowska,
  Centrum Kształcenia Podyplomowego
  redakcja: Kasia Flor,
  Sekcja Organizacyjno-Informacyjna

  © 2021 Centrum Symulacji Medycznej UM w Lublinie