Informator uniwersytecki

Blask
IFMSA – „Poznaj swój staż”
5 spotkań, 13 prelegentów i ponad 9 tysięcy wyświetleń! Tak w kilku liczbach można przedstawić projekt, którego idea powstała w kwietniu, w maju zarysował się plan, a w czerwcu zaczął podbijać serca studentów kierunków medycznych z całej Polski. A mowa oczywiście o „Poznaj Swój Staż”!
IFMSA
Po kilku miesiącach pomysł stworzony przez wolontariuszy IFMSA-Poland Oddział Lublin został dostrzeżony, doceniony i nagrodzony. 8 listopada 2020 roku na gali nagród środowiska studenckiego Pro Juvenes, organizowanego przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej „Poznaj Swój Staż” otrzymał główną nagrodę w kategorii „Studia na lepsze”. To wielki sukces, a za każdym sukcesem stoją przede wszystkim ludzie. To właśnie ich pasja, duże pokłady kreatywności i chęci do działania razem przyczyniły się do tego, że projekt został wyróżniony tą prestiżową nagrodą. Jednak to nie wygrana jest najważniejsza dla organizatorów, a pozytywne opinie uczestników wydarzenia.
Kolejna edycja akcji przed nami, już za kilka miesięcy po raz kolejny będziemy gościć młodych lekarzy stażystów z całej Polski. Jesteście ciekawi gdzie tym razem zawitamy? Bądźcie z nami! Więcej informacji niebawem w mediach społecznościowych IFMSA-Poland Oddział Lublin.

źródło: IFMSA
redakcja: Ola Łomża, IV rok lekarski, Młodzi Medycy

© 2021 Centrum Symulacji Medycznej UM w Lublinie