Konferencja 21st Century Medicine to wydarzenie naukowe o charakterze międzynarodowym, które będzie miało miejsce w dniach 26-27.03.2021r. na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

" > <p style="text-align: center;">21st Century Medicine – International Medical Congress</p>

Informator uniwersytecki

numer 004
luty 2021

21st Century Medicine – International Medical Congress

Konferencja 21st Century Medicine to wydarzenie naukowe o charakterze międzynarodowym, które będzie miało miejsce w dniach 26-27.03.2021r. na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

W tegorocznej edycji, nie ograniczają nas bariery odległości, dlatego swoje zaproszenie kierujemy do studentów, doktorantów i młodych lekarzy z całego świata.

plakat konferencji, czerwone napisy na żółtym tle, grafik

Konferencja będzie miała charakter hybrydowy, łącząc wykłady oraz sesje naukowe prowadzone w formie online oraz stacjonarne warsztaty umiejętności praktycznych. Ideą naszego spotkania jest przedstawienie dorobku naukowego z zakresu nauk psychologicznych, stomatologicznych, internistycznych, chirurgicznych, ginekologicznych, pediatrycznych i onkologicznych, a także najnowszych doniesień związanych z zagadnieniem COVID-19. Wydarzenie to stanowi znakomitą okazję do wymiany myśli i poglądów młodych naukowców oraz umożliwi podniesienie kompetencji uczestników dzięki szerokiemu wachlarzowi warsztatów i wykładów. W tym roku mamy przyjemność ogłosić, że gościem specjalnymi Konferencji będzie pani Profesor Paula Hillard ze Stanford, która wygłosi wykład o tematyce ginekologicznej.

Organizatorami konferencji są Młodzi Medycy, członkowie European Medical Student’s Association oraz partnerzy: Studenckie Koło Naukowe Kardiologiczne, działające przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, a także Koło Chirurgiczne – Surgical Sources University of Liverpool.

Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego jest Olaf Pachciński, student IV roku kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Opiekunem Konferencji jest pani prof. dr hab. n. med. Anna Torres, nauczyciel akademicki Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz kierownik Pracowni Ginekologii Dziecięcej w Poradni Ginekologicznej Dziewcząt Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania uczestnictwa w trybie aktywnym lub biernym oraz śledzenia najnowszych informacji na stronie: http://www.21stcongress.umlub.pl/.

 

Ola Łomża
Młodzi Medycy

© 2022 Centrum Symulacji Medycznej UM w Lublinie