numer 005
marzec 2021

3 słowa o sobie – Ewa Gładysz

Ewa Gładysz, zdjęcie portretowe

Ewa Gładysz
Kierownik Dziekanatu Wydziału Lekarsko-Dentystycznego

Czym zajmuję się w swojej jednostce:
Razem z zespołem pomagam studentom oraz kadrze naukowo-dydaktycznej pokonać meandry formalno-administracyjne towarzyszące Uniwersytetowi.

Z czym przychodzą do mnie studenci, a z czym nauczyciele:
Niezależnie od tego z czym przychodzą do Dziekanatu, wysłuchuję ich ze zrozumieniem i empatią, zawsze staram się pomóc. Pracuję w taki sposób, aby zarówno studenci jak i nauczyciele wychodzili z poczuciem, że zostali potraktowani rzetelnie i profesjonalnie.

Za co lubię swoją pracę:
Przede wszystkim za możliwość funkcjonowania w społeczności akademickiej. Cenna jest świadomość wspomagania w kształtowaniu przyszłych kadr medycznych i naukowych, a przy tym współpraca z ciekawymi ludźmi, często autorytetami w swoich dziedzinach. Poza tym przypomina mi fantastyczne czasy, kiedy studiowałam. 

W wolnym czasie...
Czas poza pracą to głównie obowiązki domowe i rodzinne, a ten tylko dla siebie spędzam przy dobrym filmie czy serialu. Jestem fanką koszykówki, kibicuję drużynie Start Lublin i z utęsknieniem czekam na możliwość oglądania meczy na żywo. Relaksuję się przy wypiekach słodkości, uwielbiam spacery po lesie i przejażdżki rowerowe.

Znajdziecie mnie:
ul. Chodźki 19
(budynek TBV) II piętro
tel. (81) 448-60-02
ewa.gladysz@umlub.pl

© 2022 Centrum Symulacji Medycznej UM w Lublinie