Informator uniwersytecki

Blask
Wykaz Studenckich Kół Naukowych

Szanowni Studenci!

Jako Studenckie Towarzystwo Naukowe (STN), które zrzesza wszystkie 113 Kół Naukowych na naszym Uniwersytecie, chcieliśmy wyjść do Was z inicjatywą, jaką jest wykaz Studenckich Kół Naukowych na naszej stronie internetowej www.stn.umlub.pl/skn/informacje-o-skn

Foto

Strona cały czas jest w trakcie rozwoju, jednakże docelowo chcemy, aby znajdowały się tam informacje o wszystkich kołach naukowych, które działają na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Mamy nadzieję że ułatwi to wszystkim studentom odnalezienie miejsca gdzie będą mogli zgłębiać wiedzę i rozwijać swoje umiejętności. Jednocześnie zachęcamy wszystkich przewodniczących i opiekunów o przesyłanie nam opisów Waszych kół na nasz adres e-mail stn@umlub.pl w opisanym przez nas celu.

W opinii Zarządu STN, taki wykaz Kół Naukowych jest konieczny dla jak najlepszych możliwości rozwoju nauki wśród studentów, ukazania pełnego potencjału Uczelni i tego, jak bardzo prostudenckie jest nasze środowisko uniwersyteckie. Zachęcamy wszystkich czytelników do odwiedzania naszej strony internetowej, gdzie co chwilę umieszczane są nowe informacje przydatne dla całej społeczności akademickiej.


autorzy:
Danuta Krasowska - Przewodnicząca Zarządu Studenckiego Towarzystwa Naukowego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Mikołaj Margas - V-ce Przewodniczący Zarządu Studenckiego Towarzystwa Naukowego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

kontakt