numer 006
kwiecień 2021
1

Dzień Otwarty

studentka rzuca do góry kolorowe chusty

Dzień Otwarty to jedno z najważniejszych cyklicznych wydarzeń Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W tym roku – podobnie jak w zeszłym – odbędzie się zdalnie. Wszyscy zainteresowani studiami będą mieli okazję zapoznać się z funkcjonowaniem uczelni, programami studiów prezentowanymi przez wydziały i jednostki. Wydarzenie otworzy prof. Kamil Torres, Prorektor ds. Kształcenia i Dydaktyki.

Kwiecień upłynął na gorących przygotowaniach do tego wydarzenia – wywiady wykładowcami, spotkania ze studentami, prezentacja infrastruktury uczelni – to wszystko po to aby jak najpełniej zaprezentować Uniwersytet Medyczny w Lublinie.

Co w programie wydarzenia?

Kandydaci na studia dowiedzą się m.in. jakie są zasady rekrutacji na interesujące ich kierunki, jak może przebiegać ich ścieżka kształcenia, a także jakie perspektywy zawodowe czekają na ich po studiach. Pochwalimy się również jakim zapleczem dysponujemy — nowoczesna infrastruktura uczelni, szczegóły na temat tego, dlaczego warto angażować się w działalność kół naukowych i organizacji studenckich!

Ale to nie wszystko! Spacerując uliczkami naszego uroczego miasta przedstawimy także historię medycyny w Lublinie, poznamy zasłużonych dla lubelskiej medycyny — tych znanych i mniej znanych. 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w dniach 17-21 maja!


Joanna Tęsna
Biuro Karier
zdjęcie wykonane w Pracowni Kosmetologii

© 2022 Centrum Symulacji Medycznej UM w Lublinie