Informator uniwersytecki

Blask
3 słowa o sobie - Anna Pożarowszczyk

Anna Pożarowszczyk
Zakład Dydaktyki i Symulacji Medycznej
Centrum Symulacji Medycznej

Czym zajmuję się w swojej jednostce:
Moim głównym zadaniem jest organizacja pracy Zakładu Dydaktyki i Symulacji Medycznej, jak również Centrum Symulacji Medycznej. Staram się pracować tak, aby być wsparciem dla nauczycieli akademickich nie tylko Zakładu Dydaktyki, ale wszystkich, którzy realizują zajęcia w Centrum Symulacji Medycznej. Oczywiście służę również pomocą wszystkim studentom w ich bardzo szeroko rozumianym procesie kształcenia. Bardzo ważne jest dla mnie stałe podnoszenie standardu obsługi studentów.

Rożnorodność obowiązków i ich specyfika wymagają ode mnie pełnego zaangażowania i dobrej organizacji pracy.
Foto

Z czym przychodzą do mnie studenci, a z czym nauczyciele:
Studenci i nauczyciele przychodzą do mnie w różnych sprawach. Czasem jest to prośba dotycząca pomocy w organizacji egzaminu a innym razem prozaiczna prośba studenta w odnalezieniu sali, w której ma zajęcia.

Dla mnie najważniejsze jest, aby każdy, kto do mnie przychodzi, otrzymał odpowiedź na swoje pytanie, aby poczuł się należycie potraktowany.


Za co lubię swoją pracę:
Pracę swoją lubię za to, że daje mi możliwości rozwoju zawodowego oraz pozwala na podnoszenie kwalifikacji. Umożliwia mi także poznanie i współpracę z ciekawymi osobami.

W swoim miejscu pracy cenię sobie również bardzo fajną i przyjazną atmosferę, którą tworzą moi koledzy i koleżanki i oczywiście pan Profesor (bardzo ich Wszystkich pozdrawiam).

 

W wolnym czasie...
Wolny czas lubię spędzać aktywnie - biegam i jeżdżę rowerem. Jestem fanem piłki nożnej, kiedyś sędziowałam, a teraz czasami jeszcze gram w piłkę z synami lub kolegami z pracy.

Lubię też czytać książki w szczególności szwedzkie kryminały.


Znajdziecie mnie:
Zakład Dydaktyki i Symulacji Medycznej,
ul. Chodzki 4
pietro 4, pokój 417
tel. 81 448 59 30
e-mail: annapozarowszczyk@umlub.pl

© 2021 Centrum Symulacji Medycznej UM w Lublinie