numer 014
maj 2022
8

Wirtualne Dni Otwarte 2022

Spotkania z przedstawicielami studentów i dydaktyków z każdego kierunku studiów, czat na żywo oraz Rekrutacja bez tajemnic tak prezentują się tegoroczne Wirtualne Dni Otwarte Umlub. Zapraszamy w dniach 19 i 20 maja w godzinach od 16.00 - 19.00 na oficjalny profil na Facebooku Grupy Informacyjnej Blask.

Wirtualne Dni Otwarte Umlub to kolejna możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej Uczelni. Będą one realizowane na oficjalnym profilu Grupy Informacyjnej Blask Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na Facebooku, również 19 i 20 maja w godzinach 16:00-19:00 

Wydarzenie poprowadzą członkowie Samorządu Studentów. Podczas Wirtualnych Dni Otwartych odbędą się spotkania z przedstawicielami kierunków, studentami, a także z Biurem Rekrutacji oraz Biurem Programów Wymiany Akademickiej.

Zapraszamy już dziś do zapoznania się z mediami społecznościowymi Grupy Informacyjnej Blask (Facebook, Instagram, Twitter), gdzie na bieżąco relacjonujemy wszystkie najciekawsze wydarzenia na naszym Uniwersytecie.

Poniżej przedstawiamy harmonogram Wirtualnych Dni Otwartych
To nie koniec niespodzianek przygotowanych przez pracowników i studentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Już w maju każdy będzie mógł poczuć się naszym studentem, ponieważ na cały miesiąc zaplanowaliśmy serię webinariów. W ramach tego wydarzenia odbędzie się 16 wykładów pokazowych na platformie ZOOM. Dane do logowania będą publikowane w mediach społecznościowych Grupy Informacyjnej Blask Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
Pierwszy webinar już 6 maja o godzinie 17.00.

Poczuj się naszym studentem już dziś!
Tekst: Wiktoria Kinik
© 2022 Centrum Symulacji Medycznej UM w Lublinie