numer 015
czerwiec 2022
6

Nowa Przewodnicząca Młodych Medyków
Julia Bargieł

Prezentujemy sylwetkę nowej Przewodniczącej.

Julia Bargieł
Studentka IV roku kierunku lekarskiego, której ognisty temperament walczy z romantyczną duszą. Miłośniczka filologii polskiej, czasów przedwojennych, złotych przebojów lat 70/80/90, ekstremalnych doznań w podróżach oraz puszystych kotów. W wolnej chwili oddaje się cukiernictwu.
Julia Bargieł

Cześć!
Mam na imię Julia i w przyszłym roku akademickim będę pełnić zaszczytną funkcję Prezesa Zarządu Organizacji Młodych Medyków, z którymi związana jestem od trzech lat. Większość osób kojarzy mnie zapewne z konferencją "21st Century Medicine", której w tym roku miałam przyjemność być Przewodniczącą oraz z książką "Odkryj w sobie specjalistę", której jestem współautorką.
Jako, że nie znoszę marnowania czasu oraz muszę być w ciągłym działaniu już po głowie chodzi mi wiele akcji, które chciałabym wprowadzić w życie wraz z moim cudownym i zaangażowanym młodomedykowym Zarządem. W myśl zasady: "Kiedy praca to praca. Kiedy zabawa to zabawa" pokażemy studentom, że z Młodymi Medykami łączy się przyjemne z pożytecznym, a praca i nauka nie wyklucza zabaw i celebracji przywilejów młodości.
Zapraszam więc wszystkich do dołączenia do Młodych Medyków i cieszenia się z odkrywania nowych perspektyw i możliwości, a także poznania wielu ciekawych ludzi.
© 2022 Centrum Symulacji Medycznej UM w Lublinie