Informator uniwersytecki

Blask
Gala Sportu AZS
WITRUALNA EDYCJA
W tym roku odbyła się wyjątkowa, bo wirtualna edycja Gali Sportu Akademickiego Związku Sportowego Województwa Lubelskiego, w której jako AZS mieliśmy okazję uczestniczyć. Jest to wydarzenie na które przez cały rok czekają akademiccy sportowcy z całego regionu.

SUKCES KLUBU
Podczas wirtualnej Gali podsumowującej akademicki sezon sportowy 2019/20 nasz Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie został nagrodzony, za zajęcie 2 miejsca w klasyfikacji generalnej w ramach rozgrywek Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego. Jest to duże wyróżnienie zarówno dla zawodników, jak i trenerów, a także innych osób zaangażowanych w organizację sportu na uczelni, bez których nie moglibyśmy startować na zawodach
AZS
NAGRODY
Indywidualne nagrody otrzymywali nasi zawodnicy, a także pracownicy uczelni. Za szczególne osiągnięcia srebrna odznakę AZS otrzymała kierownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu dr Agnieszka Kotwica, koleżanka Inga Dynowska oraz prezes AZS UM Marysia Stępień.

Złota odznaka, za wybitne osiągnięcia trafiła do poprzedniej prezes AZS UM Agnieszki Wargockiej.

Nasza trójboistka, Inga Dynowska, dzięki głosom publiczności wygrała również plebiscyt na najpopularniejszego sportowca roku, kładąc wszystkich przeciwników na łopatki.
AZS
Z powodów epidemiologicznych cała Gala nie zakończyła się uroczystym Balem Sportowca, jak to miało miejsce w latach poprzednich, jednak pełni optymizmu wkraczamy w kolejny sezon sportowy.

Wszystkim serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

autor: Aleksandra Borkowska, AZS
opracowanie: Kasia Flor, Sekcja Organizacyjno-Informacyjna

© 2021 Centrum Symulacji Medycznej UM w Lublinie