Pod chwytliwą nazwą „Karma wraca” zorganizowaliśmy zbiórkę wszelkiego asortymentu, który mógłby wesprzeć „Schronisko dla Bezdomnych zwierząt” w Lublinie. Zbieraliśmy koce, ręczniki jak i różnego rodzaju karmy." > <p>Karma wraca</p>

Informator uniwersytecki

numer 004
luty 2021
1

Karma wraca

Często w trudnych sytuacjach lub w ciężkich momentach przed sesją, w okolicznościach gdzie wydaje nam się, że pozostaje tylko załamać ręce, pomagają oni – bezinteresowni, zawsze uśmiechnięci i radośni. Ci którzy nawet w najbardziej pochmurny dzień pomagają ujrzeć najmniejsze promyki słońca. Nasze kochane zwierzaki!

Karma wraca
W ostatnim miesiącu roku, miesiącu niesienia pomocy innym, PTSS Lublin nie zapomniał o bezdomnych zwierzętach! Pod chwytliwą nazwą „Karma wraca” zorganizowaliśmy zbiórkę wszelkiego asortymentu, który mógłby wesprzeć „Schronisko dla Bezdomnych zwierząt” w Lublinie. Zbieraliśmy koce, ręczniki jak i różnego rodzaju karmy. Trzeba zauważyć, że z pomocą innych oddziałów PTSS-u w Polsce jak i wielu prywatnych użytkowników, bardzo sprawnie udało się nagłośnić całą zbiórkę w mediach społecznościowych.
Karma wraca

3 Zbiórka trwała od 8 do 15 grudnia. Mimo tego, że kierowaliśmy się zdaniem „mniejsza ilość, wyższa jakość”, to w zaledwie tydzień udało uzbierać się aż 60 kg wysokiej jakości karmy mokrej, 3 kg karmy suchej oraz prawie 30 kg karmy weterynaryjnej! Dodatkowo dzięki zebranym 20 kocom i ręcznikom, zwierzaki w schronisku nie uświadczą w tym roku chłodu!

 

Akcję wsparli studenci, wykładowcy i pracownicy administracyjni uniwersytetu, każdy z nich został Św. Mikołajem i pomógł w stworzeniu świątecznej aury w schronisku!
Wielkie brawa należą się dla Aleksandry Bukiel za koordynację całego przedsięwzięcia.
Karma wraca

W imieniu schroniska dziękujemy wszystkim którzy wsparli akcję.

 

Oskar Tokarczuk

Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii oddział w Lublinie

© 2022 Centrum Symulacji Medycznej UM w Lublinie