AZS UM Lublin zaprasza wszystkich studentów, doktorantów oraz pracowników UM Lublin na I Mistrzostwa wewnątrzuczelniane o Puchar Przechodni JM Rektora UM Lublin, które odbędą się 15 maja 2022r. o godz. 9.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej UM Lublin.
Dokonaj zgłoszenia już dziś!" > Turniej szachowy
numer 014
maj 2022
1

Turniej szachowy

Sekcja szachowa KU AZS UM Lublin zaprasza wszystkich studentów, doktorantów oraz pracowników UM Lublin na I Mistrzostwa wewnątrzuczelniane o Puchar Przechodni JM Rektora UM Lublin, które odbędą się 15 maja 2022r. o godz. 9.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej UM Lublin.
Dokonaj zgłoszenia już dziś na adres mailowy: sekcjaszachowaumlublin@gmail.com za pomocą formularza udostępnionego również na stronie wydarzenia na Facebooku

Mistrzostwa mają na celu wyłonienie najlepszych zawodników Uniwersytetu, promocję sekcji szachowej oraz zintegrowanie pracowników i studentów naszej Uczelni. Udział w zawodach jest bezpłatny. By wziąć udział należy dokonać zgłoszenia na adres mailowy: sekcjaszachowaumlublin@gmail.com za pomocą formularza udostępnionego również na stronie wydarzenia na Facebooku

Zgłoszenia należy przesłać do dnia 13.05.2022r  

W zgłoszeniu należy uwzględnić: imię, nazwisko, stanowisko pracy lub rok i kierunek studiów, (ewentualnie kategoria lub/i ranking fide w szachach szybkich – niewymagane, zapraszamy również uczestników, którzy nie brali dotychczas udziału w turniejach szachowych)

Turniej zaplanowano na 7 rund systemem szwajcarskim, tempem 10+5 na partię (10 min dla każdego zawodnika + 5 sekund po każdym wykonanym posunięciu). Planowany czas trwania: 4h. Wszyscy zawodnicy grają w systemie Open. Nagrody podzielone są na kategorie:
1.     Mistrz Uniwersytetu Medycznego (puchar przechodni +medal)
2.     Najlepszy student UM Lublin (3 medale)
3.     Najlepszy pracownik/doktorant UM Lublin (3 medale)
4.     Najlepsza zawodniczka UM Lublin (3 medale)
5.     Najlepszy student pierwszego roku UM Lublin (dyplom)
6.     Najlepszy student drugiego roku UM Lublin (dyplom)
7.     Najlepszy student trzeciego roku UM Lublin (dyplom)
8.     Najlepszy student czwartego roku UM Lublin (dyplom)
9.     Najlepszy student piątego roku UM Lublin (dyplom)
10.  Najlepszy student szóstego roku UM Lublin (dyplom)

Wszystkie pytania należy kierować na adres mailowy:  sekcjaszachowaumlublin@gmail.com, lub bezpośrednio do organizatorów: 
Mateusz Jakub Gryglicki, Albert Bielaska, Róża Jagiełło.
© 2022 Centrum Symulacji Medycznej UM w Lublinie