numer 020
Marzec 2023
1

Spotkania z medycznym rynkiem pracy

grafika do akcji spotkania z medycznym rynkiem pracy, budzik stoi na laptopie, na drewnianych klockach napis start, co łączy się z napisem w karierę, podano ramy czasowe wydarzenia marzec-maj 2023
Drodzy Studenci i Absolwenci!

Już niebawem ruszamy z wydarzeniem "Spotkania z medycznym rynkiem pracy 2023", w tym roku pod hasłem START W KARIERĘ! Przed nami trzy miesiące ciekawych spotkań z przedstawicielami medycznego rynku pracy. 

Celem wydarzenia jest zapewnienie studentom i absolwentom naszej Uczelni możliwości jak najlepszego wejścia w aktywne życie zawodowe poprzez dostarczenie im informacji nt. tendencji, jakie zachodzą na rynku pracy w zawodach medycznych.

Pragniemy stworzyć naszym Studentom i Absolwentom możliwość bezpośredniego kontaktu z wysokiej klasy specjalistami oraz  pracodawcami, co pozwoli im na zdobycie informacji na temat obecnych wymagań i potrzeb potencjalnych pracodawców. Spotkania z praktykami pozwalają także na rozwianie wielu wątpliwości, jakie pojawiają się u młodych ludzi u progu rozpoczęcia kariery zawodowej. 

Szczegółowe informacje o wydarzeniach już niebawem na Facebooku Biura Karier i stronie internetowej www.biurokarier.umlub.pl – śledźcie nas uważnie!

Zachęcamy do dołączenia do naszego wydarzenia: https://www.facebook.com/events/938824127268291/938824137268290/?ref=newsfeed

Biuro Karier Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
© 2022 Centrum Symulacji Medycznej UM w Lublinie