numer 023
Czerwiec 2023
13

3 słowa o... mgr Jan Korulczyk, Dział Obsługi Techniczno-Administracyjnej

Czym zajmuję się w swojej jednostce:
moimi głównymi zadaniami są koordynacja i organizacja pracy Działu Obsługi Techniczno-Administracyjnej CSM. Wraz z zespołem dbamy o to, aby pomieszczenia i sprzęt wykorzystywany w CSM były czyste, sprawne i przygotowane do wydarzeń realizowanych w jednostce, a tych jest bardzo dużo. W CSM odbywają się bowiem nie tylko zajęcia dla studentów 13 kierunków medycznych, ale także szkolenia podyplomowe, egzaminy, liczne warsztaty, konferencje oraz zjazdy różnego rodzaju towarzystw i stowarzyszeń medycznych.
mgr Jan Korulczyk
mgr Jan Korulczyk
Z czym przychodzą do mnie studenci, a z czym nauczyciele:
ze studentami często współpracuję przy realizacji konferencji studenckich, warsztatów, czy popularnych TUP-ów (Tygodni Umiejętności Praktycznych). Są to wydarzenia organizowane przez studentów, przy wsparciu Centrum Symulacji Medycznej. Jeśli chodzi o współpracę z nauczycielami akademickimi, to zdecydowana większość spraw dotyczy realizacji zajęć dydaktycznych w CSM (rezerwacje sal, sprzętu, zamówienia materiałów zużywalnych itp.).

Za co lubię swoją pracę:
moja praca każdego dnia uczy mnie czegoś nowego. Na co dzień mam okazję współpracować z wieloma ludźmi reprezentującymi różne zawody i środowiska, a duża dynamika wydarzeń w CSM powoduje, że każdy dzień jest inny. Najbardziej jednak swoją pracę lubię za niepowtarzalną atmosferę i ludzi, z którymi współpracuję na co dzień. Bardzo Wam dziękuję. Jesteście najlepsi.

W wolnym czasie...
Wolnego czasu nie mam zbyt wiele… Ale generalnie lubię sport: bieganie, piłkę nożną, snooker, szachy. W wolnych chwilach lubię czytać, słuchać muzyki. Chyba nie mam szczególnie oryginalnych zainteresowań.

Znajdziecie mnie:
Centrum Symulacji Medycznej,
20-093 Lublin, ul. Chodźki 4, p. 417
tel.: (81) 448 59 20
e-mail: jankorulczyk@umlub.pl
© 2022 Centrum Symulacji Medycznej UM w Lublinie