numer 025
Listopad 2023
6

Działalność PTSF Lublin

W poniedziałek, 9 października br. na auli Collegium Pharmaceuticum odbyło się spotkanie informacyjne lubelskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji.
Przedstawicielka PTSF Lublin stoi za biurkiem, na którym stoi laptop. W tle na rzutniku wyświetlana jest prezentacja o PTSF.
Spotkanie informacyjne PTSF Lublin
Mieliśmy przyjemność opowiedzieć naszym nowym członkom i członkiniom, a także osobom zainteresowanym o działalności w naszej organizacji. Przewodnicząca oddziału wraz ze swoimi wiceprzewodniczącymi przybliżyła tematy m.in. Międzynarodowego Programu Wymiany Studenckiej, Szkoleń dla członków, akcji edukacyjnych oraz wydarzeń ogólnopolskich. Pokazaliśmy, że PTSF to społeczność, gdzie wspólnie rozwijamy swoją wiedzę, umiejętności oraz pasję związaną z farmacją.
dr n. farm. Aleksandra Józefczyk i dr hab. n. farm. Tomasz Baj
dr n. farm. Aleksandra Józefczyk i dr hab. n. farm. Tomasz Baj
Na spotkaniu gościliśmy również opiekunkę Lubelskiego oddziału, dr n. farm. Aleksandrę Józefczyk oraz prezesa Lubelskiej Izby Aptekarskiej, dr hab. n. farm. Tomasza Baja. Przedstawili oni możliwe perspektywy dla studentów farmacji oraz przyszłość dla zawodu farmaceuty. Ponadto studenci mieli możliwość posłuchać o działalności Lubelskiej Izby Aptekarskiej.
Grupowe zdjęcie członków PTSF Lublin razem z opiekunami organizacji.
Członkowie PTSF Lublin w trakcie spotkania informacyjnego
Cieszy nas tak wysoka frekwencja z strony studentów oraz liczba złożonych deklaracji członkowskich. Przypominamy, że rekrutacja trwa do 6 listopada i nadal można do nas dołączyć – w tym celu zapraszamy do kontaktu z naszą Wiceprzewodniczącą ds. HR.
Nie przegapcie okazji i wspólnie z nami zacznijcie tworzyć przyszłość dla farmaceutów!
Tekst: Natalia Puchala
Zdjęcia: Alicja Widz
© 2022 Centrum Symulacji Medycznej UM w Lublinie