numer 025
Listopad 2023
10

Członkinie Lubelskiego PTSF w Zarządzie Ogólnopolskim i Głównej Komisji Rewizyjnej organizacji na rok 2023

Mamy przyjemność poinformować, że w roku akademickim 2023/2024 w Zarządzie Ogólnopolskim oraz Głównej Komisji Rewizyjnej Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji reprezentują nas aż 4 członkinie Lubelskiego oddziału PTSF.

Poznajmy je bliżej:
Kamila Jaworska, Przewodnicząca Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji, fot. Alicja Widz
Kamila Jaworska, Przewodnicząca Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji, fot. Alicja Widz
Kamila Jaworska, Przewodnicząca Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji, studentka V roku farmacji UMLub
„Funkcja Przewodniczącej polega na kierowaniu pracy Zarządu Głównego oraz całej Organizacji, jaką jest PTSF. Wraz z całym Zarządem oraz Koordynatorami Ogólnopolskimi napędzam pracę i nadaję kierunek, w którym idzie Stowarzyszenie. Oprócz reprezentacji PTSF w kontaktach z innymi organizacjami studenckimi oraz instytucjami państwowymi, odpowiadam za administrację oraz nadzoruję finanse we współpracy z Sekretarzem i Skarbnikiem Generalnym. Bardzo ważnym aspektem tej pracy jest dbanie o dobry wizerunek PTSF w polskim środowisku farmaceutycznym oraz na arenie międzynarodowej. Jest to funkcja, która w wielu dziedzinach współpracuje z innymi jednostkami Stowarzyszenia tak, aby Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji i jego Członkowie mogli się stale rozwijać i wspólnie tworzyć farmację jutra”.
Barbara Kędzior, Członkini Głównej Komisji Rewizyjnej, fot. Alicja Widz
Barbara Kędzior, Członkini Głównej Komisji Rewizyjnej, fot. Alicja Widz
Barbara Kędzior, Członkini Głównej Komisji Rewizyjnej, studentka V roku farmacji UMLub
„Główna Komisja Rewizyjna (GKR) jest ogólnopolskim organem kontrolnym, który ma na celu nadzór funkcjonowania całości Stowarzyszenia pod kątem prawnym oraz finansowym. Oprócz czuwania nad poprawnością spraw formalnych jako Członkini GKR wspieram radą i doświadczeniem obecny Zarząd Główny w codziennej pracy oraz wdrażanych przez niego projektach. Praca ta dostarcza dużo satysfakcji, ze względu na możliwość przyczynienia się do polepszenia funkcjonowania całości Stowarzyszenia oraz daje przestrzeń do wykorzystania wiedzy i umiejętności zdobytych w mojej poprzedniej kadencji w Zarządzie Głównym”.
Monika Kwiek, Koordynatorka ds. Promocji Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji, fot. Alicja Widz
Monika Kwiek, Koordynatorka ds. Promocji Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji, fot. Alicja Widz
Monika Kwiek, Koordynatorka ds. Promocji Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji, studentka IV roku farmacji UMLub
„Jestem Koordynatorką Ogólnopolską ds. Promocji. Do moich głównych zadań należy dbanie o wizerunek Organizacji na portalach społecznościowych oraz prowadzenie oficjalnej strony PTSF na portalach Facebook i Instagram. Razem z Wiceprzewodniczącą ds. PR opracowujemy strategię promocyjną, którą następnie realizuję i koordynuję na wyżej wspomnianych platformach. Dodatkowo w razie potrzeby pomagam Oddziałom Lokalnym w prowadzeniu stron na Facebooku czy Instagramie”.
Alicja Widz, Fotografka Ogólnopolska Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji, fot. Monika Kwiek
Alicja Widz, Fotografka Ogólnopolska Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji, fot. Monika Kwiek
Alicja Widz, Fotografka Ogólnopolska Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji, studentka III roku farmacji UMLub
„W PTSF pełnię dwie funkcje – Fotografki Ogólnopolskiej, ale również Fotografki Lokalnej Oddziału Lublin. Do moich zadań należy dokumentowanie kluczowych wydarzeń organizacji na poziomie krajowym oraz lokalnym. Moje fotografie pomagają uwiecznić emocje i istotę każdej akcji PTSF. Poprzez moją działalność staram się za pomocą obrazów oddać wspólnotę studencką farmacji w Lublinie oraz w całej Polsce”.

Cieszymy się, że mamy tak liczną i profesjonalną reprezentację naszego oddziału oraz życzymy naszym członkiniom udanej kadencji.


Tekst: Natalia Puchala, Koordynatorka ds. Promocji, PTSF Oddział Lublin
Zdjęcia: Alicja Widz, Fotografka PTSF Oddział Lublin
Monika Kwiek, Koordynatorka ds. Promocji PTSF
© 2022 Centrum Symulacji Medycznej UM w Lublinie